Konzultant Spisové služby

Máte zkušenosti s vedením spisové služby a chcete své znalosti uplatnit a předávat dále? Přidejte se k nám jako konzultant spisové služby a pomozte našim klientům efektivně spravovat dokumenty, optimalizovat procesy a zajistit jejich soulad s právními předpisy. Práci lze vykonávat na pobočce v Brně nebo v Ostravě.

Co budete dělat?

•                 Poskytovat odborné konzultace v oblasti spisové služby a archivace.

•                 Navrhovat a implementovat postupy pro efektivní správu dokumentů.

•                 Školit a podporovat zaměstnance klientů v používání spisových systémů.

•                 Zajišťovat soulad procesů s legislativními požadavky (např. zákon o archivnictví).

•                Spolupracovat na interních projektech zaměřených na digitalizaci a optimalizaci.

Máte téměř vyhráno, pokud

•                 jste absolvent VŠ nebo SŠ

•                 máte zkušenosti v oblasti spisové služby a archivnictví

•                 se orientujete v relevantní legislativě (např. zákon o archivnictví a spisové službě).

•                 máte analytické myšlení a schopnost řešit komplexní problémy

•                 máte znalost práce se spisovými a archivními systémy

•                 dokážete s kolegy a klienty komunikovat také v angličtině (když budete chtít, procvičíte i němčinu)

•                 jste týmový hráč s chutí do práce

•                 vám nechybí nadšení a chuť se učit nové věci

•                 vás také zaujmeme :)

Proč by vás pozice Konzultanta měla zajímat?

Nabízíme práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou s případnou možností pracovat z domu. Těšit se můžete na spolupráci s menším projektovým týmem v neformálním prostředí
a přátelské atmosféře. Dáme vám šanci udělat si Microsoft certifikaci, zúčastnit se různých školení a přispějeme vám na jazykové kurzy. Nesedíme v open space, takže na práci budete mít opravdu klid. Aby nám to společně dlouho vydrželo, vyjedete s námi na firemní akce, výjezdy a teambuildingy. A pokud budete mít nápad na změnu nebo vylepšení, rádi si Vás poslechneme. Se všemi u nás jednáme fér.

Zaujali jsme Vás?

Pošlete nám svůj životopis na personal@allium.cz nebo si rovnou sjednejte schůzku na čísle +420 547 250 237